Cesta za Svobodou

04.11.2013 05:35

Jakou cestou jít za svobodou, nezávislostí a sebou samým, aneb co všechno lze objevit na cestě za Volnou energií.

Každý v sobě neseme touhu být svobodný, a tento svět nám nabízí možnost tuto svobodu zažít. Přání mít stroje na Volnou energii je projevením této touhy, stejně jako třeba přání vyživovat se pouze Pránou.

Je však zřejmé, že Ta svoboda, o níž mluvím se v našich životech ještě neprojevila. Její dosažení je, jak už to tak bývá v principu jednoduché. Samo od sebe to však nejde, musíme tomu věnovat dostatek energie a vědět jak na to.

Čím začít, již dávná moudrost nás učí: “Poznej sebe,“ to je bytostně potřebné. Jenže to často chápeme tak, že máme poznat především svoji podstatu, a proto často spěcháme k tomu světlu v nás, které je tím čím skutečně jsme. A zapomeneme se porozhlédnout, co všechno si v sobě neseme. Tento náš vlastní neomezený Zdroj je skryt pod vrstvou nevědomých omezení. A právě tato omezení tvoří mantinely našeho života.

Je velice potřebné rozpoznat svou božskou část, tím zakusíme svoji skutečnou sílu, zároveň však musím poctivě zkoumat svoji lidskou část, protože ta je zodpovědná za to, jaký svět náš vnitřní Zdroj utváří. Proto bych tu starou moudrost upřesnil do následující podoby: “Poznej co v sobě neseš a pokud tě to omezuje, tak to změň.“ 

Pokud vás výše napsaná informace oslovila můžete se dozvědět a naučit více na mých přednáškách a seminářích.